Vallavalitsus töötab E-R 8.00 – 17.00 lõuna 12.00 – 13.00
Kodanike vastuvõtt T ja R 9.00 – 16.00 lõuna 12.00 – 13.00

Vallavalitsuse töötajad | Puhkused

Vallavanem
Nimi: Jaak Pregel
Telefon: 48 65 574
Email:
Jaak.Pregel.001@mail.ee
Jaak.Pregel@raikkyla.ee
Vallavalitsus: Valitsuse liige
Haridus, eriala: Kõrgem, õpetatud agronoom

Abivallavanem (ametijuhend)
Nimi: Margit Pärna
Telefon: 48 65 542
Email:
Margit.Parna@mail.ee
Margit.Parna@raikkyla.ee
Vallavalitsus: Valitsuse liige
Haridus, eriala: Kõrgem, ökonomist-organisaator

Vallasekretär (ametijuhend)
Nimi: Ülle Sale
Telefon: 48 65 598
Email:
raikkyla@estpak.ee
Ylle.Sale@raikkyla.ee
Vallavalitsus:
Haridus, eriala: Kesk-eri, nahkgalanterii toodete valmistaja

Haridusnõunik (ametijuhend)
Nimi: Maie Kuusemets
Telefon: 48 65 672
Email: Maie.Kuusemets@mail.ee
Vallavalitsus: Valitsuse liige
Haridus, eriala: Kõrgem, algklasside õpetaja

Majandusnõunik (ametijuhend)
Nimi: Uno Markson
Telefon: 48 65 545
Email: Uno@raikkyla.ee
Vallavalitsus: Valitsuse liige
Haridus, eriala: Kõrgem, kehakultuur

Pearaamatupidaja (ametijuhend)
Nimi: Õnne Merdikes
Telefon: 48 65 542
Email:
Onne.Merdikes@mail.ee
Onne.Merdikes@raikkyla.ee
Vallavalitsus:
Haridus, eriala: Kõrgem raamatupidaja-ökonomist

Raamatupidaja-kassapidaja (ametijuhend)
Nimi: Rita Kangur
Telefon: 48 65 542
Email:
Rita.Kangur.001@mail.ee
Rita.Kangur@raikkyla.ee
Vallavalitsus:
Haridus, eriala: Kesk-eri, raamatupidaja-ökonomist

Peamaakorraldaja (ametijuhend)
Nimi: Rein Tõntsohn
Telefon: 48 65 519
Email:
Rein.Tontsohn@mail.ee
Rein.Tontsohn@raikkyla.ee
Vallavalitsus:
Haridus, eriala: Kesk-eri, põllumajanduse mehhaniseerimine

Maakorraldaja (ametijuhend)
Nimi: Almar Rahuoja
Telefon: 48 65 519
Email:
Almar.Rahuoja@mail.ee
Almar.Rahuoja@raikkyla.ee
Vallavalitsus:
Haridus, eriala: Kesk-eri, maamõõtmine

Sotsiaalametnik (ametijuhend)
Nimi: Reeli Uustallo
Telefon: 48 65 672
Email:
Reeli.Uustallo@mail.ee
Reeli.Uustallo@raikkyla.ee
Vallavalitsus:
Haridus, eriala: Üld-Kesk

Sekretär-registripidaja (ametijuhend)
Nimi: Kaie Merila
Telefon: 48 65 560
Email:
Kaie.Merila.003@mail.ee
Kaie.Merila@raikkyla.ee
Vallavalitsus:
Haridus, eriala: Üld-kesk


Infotehnoloog (ametijuhend)
Nimi:
Telefon:
Email:
Vallavalitsus:
Haridus, eriala:

Puhkused 2004
Jaak Pregel 06.-30. juuli; 09.-18. august; 11.-19. oktoober
Margit Pärna 19-29.; 31. mai; 01.-30. juuni; 23.-27. august
Ülle Sale 15.-19. märts; 05.-27. juuli; 09.-26. august
Uno Markson 26.-30. aprill; 02.-07. mai; 01.-26. juuni
Maie Kuusemets 30. juuni; 01.-31. juuli; 01.-06. august
Õnne Merdikes 14.-30. juuni; 12.-31. juuli; 14.-22. august
Rein Tõntsohn 26.-30. aprill; 02.-16. mai; 25.-29. august; 08.-16. september
Reeli Uustallo 22.-30. juuni; 22.-31. juuli; 01.-26. august
Kaie Merila 10.-19. mai; 14.-30. juuni; 02.-16. juuni
Rita Kangur 20.-24. aprill; 12.-29. juuli; 12.-31. august; 25.-29. oktoober
Almar Rahuoja 28.-30. juuni; 01.-25. juuli